Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Erpin SEO paketleri arasında yer alan Entegre Seo paketi başlangıç aşaması için ideal paketimizdir. Bu paketimizde öncelikli olarak Yeni ortaya çıkacak olan anahtar kelimeleri google’da sıralamaya alarak sürekli üst sıralara taşımayı hedeflemektir. Yoğun çalışma gerektirmeyen web sitelerinde bu paketimiz ile yaklaşık 6 aylık çalışma sürecinde hedef kelimelerimiz yukarıya taşınmaktadır. Tüm paketlerimizde anahtar kelimelerin kalıcılığını sağlayarak anasayfa ve kategori bazlı sayfalarınızı optimize ederek yukarı taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Teknik analizlerimiz sonrasında oluşturduğumuz raporumuzu tarafınıza iletiyoruz. Sitenizdeki düzenlemeleri yapmaya başladığınız andan itibaren, takıldığınız her konuda telefon ile yazılım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Online olarak satın aldığınız paketimiz ile ilgili en kısa süre içerisinde uzman ekibimiz tarafınıza ulaşarak yol haritamız hakkında bilgi vermektedir.

SİTE İÇİ TEKNİK ANALİZ

Erpin Seo paketlerinde Teknik SEO çalışmaları için yapılacak olan analiz çalışmalarında, site için analizi için, içerik başlıkları, anahtar kelimeler, tüm görsel ve grafikler incelenmektedir. Yapılan bu inceleme sonucunda, web sitesinin hangi eksiklerinin giderileceğini, hangi alan ile ilgili çalışmalar yapabileceğinizi görmenizi sağlayacaktır. 

ANAHTAR KELİME ANALİZİ

Erpin Seo paketlerinde Sitelerine içerik oluşturmak isteyenler için anahtar kelime analizi yapmak oldukça önemlidir. İçeriklerin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alması ve sitenin trafiğinin yükseltilmesinin sağlanması amacıyla mutlaka anahtar kelime analizi yapılmalıdır. Anahtar kelimelerin analizinin yapılmaması demek sitede bulunan içeriklerin yararsız olması ve sitenin trafiğinin düşmesi demektir. Bu yüzden hazırlanan içeriklerde doğru bir şekilde anahtar kelime seçimi yapan kullanıcılar, arama sıralamasında daha başarılı olur.

 

RAKİP ANALİZİ

Erpin Seo paketlerinde E-Ticaret siteleri için, rakiplerin en çok hangi ürün ve kategorilere reklam verdiklerini görmesi, rakiplerin kendi sitelerinde ve pazar yeri sitelerinde en çok satılan ürünleri görmesi, satılacak ürün ve reklam yapılacak ürün / kategori açısından büyük fayda sağlayacaktır. Ürün ve kategori bazlı analizlerin yanı sıra, rakiplerin en çok trafik ve müşteri dönüşümünü nereden kazandığını sizler için analiz ediyoruz.

 

GOOGLE SIRALAMA TAKİBİ

Erpin Seo paketlerinde Google tarafından da doğrulanan bildiğimiz gerçek ise Google’ın organik arama sayfası sıralamalarını belirlerken yaklaşık 200 kritere göre sıralama yaptığıdır. Bunların bazıları alan adıyla ilgili kriterler, sayfa kriterleri (iç SEO), sayfa dışı etkenler (dış SEO), web sitenin seviyesi ile ilgili faktörler ve web sitenizin Google’ın arama motoru sonuç sayfalarında bulunduğunuz yere katkıda bulunan sektörünüzle alakalı çeşitli teknik SEO faktörleridir.

 

Seo Paketleri

2021 YILI SEO FİYAT LİSTESİ

Ürün Türü 0-2.500 TL Bütçe 2.501-5.000 TL Bütçe 5.001-10.000 TL Bütçe 10.000 TL ve Üzeri

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • SEO nedir sorusunun cevabı, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir. İnternet üzerinden bilgi ve ürün aramak için kullanılan arama motorları, bu özellikleri ile web platformlarının en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynaklarıdır. Arama sonuçlarında müşterilerin büyük bir çoğunlukla ilk sayfalardaki siteleri ziyaret etmeleri, zamanla bu sektörün oluşmasını ve önem kazanmasını sağlamıştır.

    SEO, ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında daha üst sıralarda yer alarak bu kelimelere ait arama trafiğinde en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefler. SEO çalışmaları ise bu bağlamda web sitelerini tüm yönleriyle arama motorlarına uyumlu hale getirerek ziyaretçilerine daha kolay ve hızlı ulaşabilecekleri bir web platformu sunmayı amaçlar. Bu yönüyle SEO, web sitelerinin daha anlaşılır, kolay kullanıma sahip ve ziyaretçiye aradığı şeyi verebilecek seviyeye gelmesine de yardımcı olur.

Projenizi Uzmanlığımıza Bırakın.

Sizin için en iyisini
biz yaparız.

HEMEN TEKLİF İSTE!

İletişim bilgilerinizi bırakın hemen arayıp sizlere özel fiyat teklifimizi sunalım.