Google Reklamları

Google Ads Reklam Çözümleri

Google Reklamcılığı Ne Anlama Gelir ve Nasıl Yapılır?

Google reklamcılığı birçok avantaja sahip bir reklam yöntemidir. Temelde belirlemiş olduğunuz hedef kitleye ürün ve hizmetlerinizi göstermenizde size büyük kolaylık sağlar.

 

Google Ads Reklamları Uzmanı Nedir?

Google Ads reklamları alanında eğitim almış ve bu alanda tecrübe sahibi olmuş uzman kişilere verilen addır.

 

Neden Google Ads Reklamları Hizmetini Kullanmalıyım?

Google gibi büyük bir mecrada reklamlarınızın görünmesi Google Ads reklamları hizmetini kullanarak markanızın hedeflediği müşteri kitlesine çok daha kolay ulaşmasını sağlar.

 

Google Reklamcılığı Hizmetimiz Neleri Mi Kapsıyor?

• Sektör analiz ve değerlendirilmesi
• Google reklamcılığı hizmetlerinizi etkili bir biçimde çalışmalarınızı yönetmek
• Google Ads reklamları konusunda uzman ekibimizle faaliyet gösterdiğiniz sektörün tüm detaylarını ele alarak analiz yapıyoruz. Sunduğunuz hizmet ve ya ürünlerinizin hedef kitlesinin aktif olarak bulundukları mecraları araştırıp buluyoruz.
• Yapılacak reklam çalışması öncesinde sektörünüzde sizi öne çıkaracak anahtar kelimeler üzerinde yoğunlaşıyor ve maliyetini hesaplıyoruz.
• Faaliyet gösterdiğiniz sektörün rekabet düzeyini analiz ederek etkili bir yol haritası çiziyoruz.
• Faaliyet gösterdiğiniz sektörde kimlerle rekabet içinde olduğunuzu tespit ediyoruz.
• Yapmış olduğumuzu rakip analizi sonuçlarına bağlı olarak izlenecek yolları belirliyoruz.
• Rakiplerinizin yoğunlaşmış oldukları anahtar kelimeleri tespit edip tüm detaylarıyla sizlere sunuyoruz.
• Rakipleriniz tarafından verilen teklifleri buluyoruz.

Google Adwords Reklam Türü Seçiminizi Yapın

“Google Ads” reklamları ile sektörünüzde arama yapanlara ulaşmak için aşağıdaki reklam türlerini kullanmayı düşünebilirsiniz:
1 – Arama Ağı Reklamları,
2 – Grafik Görüntülü Reklamlar,
3 – YouTube video reklamları,
4 – Uygulama İçi Mobil Reklamlar.

Google Ads Anahtar Kelime Analizi

Google reklamcılığı hizmetinin en önemli hususu doğru seçilmiş anahtar kelimelerdir. Markanızı müşterilerinizin karşısına en doğru ve etkili bir şekilde çıkaracak olan faktör anahtar kelimelerdir. Anahtar Kelimelerinizin doğru seçiminin yapılması aranma hacminiz ve maliyeti göz önüne alınarak karar verilir.

 

Olumsuz Anahtar Kelimeler

Reklamlarınızda yanlış ve gereksiz anahtar kelime trafiğini engelliyoruz. Geri dönüşüm sağlayan anahtar kelimeler bulmaya yoğunlaşıyoruz.
Bu sayede verdiğiniz ücretin karşılığını alıyorsunuz. Olumsuz anahtar kelime kullanımı nedeniyle karşılaşılan hizmetlerinizle bağıntısı olmayan reklam önerilerinin önünü kesiyoruz.

Reklam Vermek İstediğiniz Lokasyon

Reklamlarınızın hangi lokasyonda öne çıkmasını istiyorsunuz? İstanbul’da faaliyet gösteren bir marka olarak Ankara’da reklam vermenizin ve bu doğrultuda yanlış lokasyonda görünmesinin sizin için bir faydası olacak mı? Faaliyet gösterdiğiniz lokasyonda etkin bir biçimde reklamlarınızın ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Sahte Tıklama ve Saldırılara Son Veriyoruz

Google Ads reklamları hizmetimiz kapsamında sahte tıklamalarına ve oluşan saldırılarına karşı önlem alıyoruz.
Özel geliştirilen yazılımlarımızı Google reklam panelinize ve web sitenize uyumlu bir biçimde uyum sağlamasını sağlıyoruz.

Erpin Google reklamcılığı yönetim hizmeti olarak, sektörünüzde boy gösteren Google Ads reklamlarınızı yüksek performanslı bir biçimde uyarlayarak yönetmektedir. Reklam hizmetinde başarılı olan bir marka için önemli bir kıstas olan doğru yönetilen reklam kampanyası planlaması, düzenli bir şekilde yapmış olduğumuz reklam analizleri doğrultusunda gereken iyileştirme ve düzeltmelerin yapılmasının da içinde bulunduğu tüm süreç aşamasında titizlik ve profesyonellik çerçeveleri içerisinde Google reklamcılığı yönetim hizmeti vermekteyiz.
Siz de markanız amacınıza uygun, çevrimiçi reklam yöntemlerinden başı çeken Google Ads reklamlarını kullanmak istiyorsanız verdiğiniz ücretin karşılığını almakta sorun yaşamamanız için alanında uzman bir ekibe sahip olan Erpin’den adil ve uygun fiyatlı hizmet paketleri için teklif almalısınız.