İnstagram Reklamları

Instagram Reklam Hizmeti Markanıza Değer Katar!

Instagram Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı Hizmetleri

Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Sizde markanızı daha geniş kitlelere yaymak için Instagram reklamlarından faydalanmalısınız. Erpin olarak profesyonel ekibimizle Instagram reklam yönetimi hizmeti vermekteyiz.
Ekibimiz tarafından hazırlanan Instagram reklam projeleriyle ile zaman kaybetmeksizin yayına geçip, rakiplerinizden profesyonelce yönetilen yapay zekâ hizmetleri ile sıyrılmanın tadına varacaksınız!

Instagram Reklamları Nedir?

Instagram, Facebook şirketine ait bir fotoğraf ve video paylaşım platformudur. Tümüyle mobil tabanlı olarak tasarlanan sosyal ağlar arasında başa oynamaktadır. Instagram reklamcılığı tanımlandığında daha geniş ve hedefinize uygun olan kitlelere ulaşmak amacıyla Instagram reklam hizmeti kullanılarak sponsorlu reklam yayınlama yöntemi olarak ifade edilir.
Her gün aktif olarak 800 milyon üzerinde üyesi olduğu göz önüne alınırsa reklamlarınızı potansiyel müşterilerinizin görmesinin sağlamanın en etkili yollarda biridir.

Instagram Reklamlarının Size Faydası Nedir?

800 Milyon Aktif Kullanıcı
Ulaştığı kişi sayısına bakıldığında Instagram reklam hizmetleri fiyat performans odaklı olan markanızı rakiplerinizin önüne çıkarmak için doğru bir yöntemdir.
Görsel İletişim Kanalı
Instagram reklamcılığı kullanarak görsel algıya hitap eden reklamlar sayesinde potansiyel müşterilerinizle beklediğiniz etkileşimi alıp, mobil tabanlı bir uygulama çeşidi olduğundan dolayı video ve görsellerinizin etkileşim oranı bir hayli yüksek olacaktır.
Yeni nesil anlayışa uygun dijital reklamcılığın en güzel örneğidir.

Yüksek Etkileşim Alma Oranı

Instagram reklam hizmetlerinin etkisi günümüzde geçmişe nazaran daha güçlü halde ve markanız için bu avantajı kullanarak satış yapabilir, ürün ve firma tanıtımını yapabilir, marka bilinirliğinizi artırarak potansiyel müşteriler tarafından daha kolay bulunabilirliğe sahip olursunuz.

 

Instagram Reklamcılığı Kapsamında Neler Yapabiliriz?

• Hedef kitlenizi belirleme araştırması
• Reklam verme amacınız doğrultusunda sektörünüz faal rakiplerinizi en ince ayrıntılarıyla araştırarak doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.
• Reklam kampanyalarınız, talep ettiğiniz dijital reklam planlamanıza bağlı kalarak %100 manuel bir şekilde oluşturuyoruz.
• Birden fazla yöntemle reklamlarınıza A/B testleri uygulanır ve en yüksek verimlilik elde edilir.
• Reklam CPC Optimizasyonu hizmeti veriyoruz
• Reklam bütçenizin belirli bir kısmını yeniden pazarlama stratejileri için kullanarak daha fazla dönüşüm almanızı sağlıyoruz.
• Rakiplerinizin reklamlarını etkin bir biçimde analiz ederek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda reklam optimizasyonu sağlıyoruz.
• Hedef kitlenizin rutin davranışlarını analiz ederek, yeni hedef kitle kazanımı ve daha fazla dönüşüm almak için gerekli optimizasyonları yapıyoruz.

Instagram verisi ve yapay zekâsı sistemi sayesinde birbiriyle benzerlik gösteren hedef kitleler (lookalike) ya da yeniden hedefleme yöntemi (retargeting) reklamları ile oldukça geniş kitlelere ulaşıp daha düşük maliyetlerle amacınıza ulaşabilirsiniz. Sağlamış olduğumuz dönüşüm optimizasyonu sayesinde reklamlarınız çok daha verimli olacak. Yatırım geri dönüşü (ROI) açısından bakıldığında fazlaca avantajı bulunan Instagram reklamcılığı hizmetleri sizin markanıza değer katacaktır.
Üstelik çok düşük Instagram reklamcılığı hizmet bedelleriyle!