fbpx

bir hayal ile başladık.

Daha Sonra, Eskilerin Dijital Dünya'ya Taşımaya Karar Verdik.

Web Tasarım yapmaya ilk olarak 2003 yılında başladık, ilk web sitemizi çocukluğumuzda merak ile yapmaya başladık. Her geçen yıl kendimizi dah çok geliştirdik. Çok bilgisayar bozduk, ekran başından kalkmıyoruz diye çok monitör kablolarımız saklandı 🙂 Vaktimizin çoğunluğunu bilgisayarcılarda geçirdik.

O günlerden bu zamana kadar serbest çalışan ve ek iş olarak çok fazla web sitesi yaptık, e-ticaret’te zaman geçirdik ve istanbul merter’den temin ettiğimiz ürünleri e-ticaret sitelerinde satmaya başladık.

2017 yılında şirketleşmeye geçerek hayallerimize kurumsallık kattık.

Her şeyden önce tek ilkemiz müşterimiz. Müşteri memnuniyetini temel alan çalışma prensibi ile Yazılım ve Tasarım alanlarında yükselen değerlerden biri olmaya devam ediyoruz.

2017 yılında tek kişi olan Erpin, bugün kendi bünyesinde 6 kişilik profesyonel bir ekip arkadaşlığının yanında dışarıda anlaşmaları bulunduğu 5 ajans ve yaklaşık 40 farklı freelancer ile özel olmak isteyen markaların ve dijital dünya’ya adım atmak isteyen esnafın ajansı olarak ön plana çıkmaktadır.

Erpin, Tüm müşterilerini kendi markası gibi benimseyerek çalışan ekibi ile her sektöre uygun farklı stratejiler ile içerik üretmeye ve farklı fikirleri ile yazılım ve tasarım hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Erpin - Dijital Dönüşüme Ayak Uydur.

Kurumsal

Plaza Ajansı Değil,

Erpin olarak kuruluşumuzdan bu yana esnafla iç içe olmaktan hep mutluluk duyduk. Aslında hepimiz bir esnaf çocuğuyuz ve bununla gurur duyuyoruz. Bu sebepten esnaflarımız ile birlikte çalışmaktan, onların dijital dönüşüme adım atmasına ön ayak olmaktan hep mutluluk duyuyoruz.

İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Gaziantep, Konya, Ardahan, Van ve diğer güzide şehirlerimizde bizi sıcak kanlılığı ile davet eden dijitale adım atmak isteyen tüm esnafımızın davetine karşılık yanlarına gidiyoruz. Oturup önce neler yapıldığına, neler üretildiğine bakıyoruz daha sonra sıcak çayımızı içerken neler yapabiliriz diye konuşuyoruz.

Ülkemizin ana kaynağı esnafımızı dijital ortama taşımak için elimizi taşın altına koymaktan hiçbir şekilde kaçmıyoruz.

Anasayfa
Referanslarımızdan bazıları

Her sektörden oluşan bilgi birikime sahibiz

Erpin olarak 2017 yılından bu yana, E-Ticaret, Özel Yazılım, Kurumsal Web Tasarım, Dijital Pazarlama ve Dijital Tasarım hizmeti verdiğimiz kocaman marka ailesi olduk.

Erpin olarak; Web Tasarım, Özel Web Yazılımları ve kendi altyapımız ile yapmakta olduğumuz e-ticaret yazılımlarımız haricinde, Google SEO, Google Ads Reklam Çözümleri, Facebook ve Instagram Business Hesap Yönetimi ve Reklam Yönetimi haricinde Bayiiliklerimiz bulunan Ticimax, T-Soft ve Ideasoft altyapılarında E-Ticaret Paket Satışları, Site Arayüz ve Sayfa Tasarım Yenilemeleri, Sitenizi Satışa Hazır Hale Getirme,  Ürün Girişleri, Logo, Banner ve Slider Tasarımları, Pazaryeri Entegrasyonları ve Arama Motoru Kayıtlarını gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal
Kurumsal
Anasayfa
Kurumsal
Kurumsal

©2020, ERPIN® Her hakkı saklıdır.

Made with in ERPIN®

ERPİN YAZILIM VE TASARIM – HALKALI Vergi DairesiVergi Numarası 0740464170

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!