Manken / Model Başvuru Formu

Fotomodel Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak Fotomodel başvurunuzu iletebilirsiniz.

Bu alan Oyunculuk / Cast başvuru alanı DEĞİLDİR.. Erpin bünyesinde yapılan Mankenli fotoğraf çekimlerinde kullanılmak üzere olan Fotomodel başvuru formudur.

Başvuru ile ilgili ücret talep edilmemektedir.

Başvuru esnasında problem yaşamanız durumunda, formda bulunan bilgiler ve fotoğraflarınızı info@erpin.com.tr e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

ÖRNEK 1

ÖRNEK 2

ÖRNEK 3

MODELLER İÇİN UYARI

TÜM YENİ MODELLER İÇİN UYARI
*DOLANDIRICILARA VE SAHTE SİTELERE DİKKAT*

Erpin, tüm olası ve mevcut modeller için güvenlik tavsiyesi sağlamayı taahhüt eder ve herhangi bir aldatıcı Kişiden veya sahte "keşiflerden" kendi çevrimiçi güvenliğinizin farkında olmanız önemlidir. Erpin Modellerinde şunu hatırlamak çok önemlidir:

• Modellere şahsen veya Sosyal Medya aracılığıyla kaynak sağlamak için İzciler, Temsilciler veya harici rezervasyon yapanları KULLANMIYORUZ . Erpin'den İzci/Fotoğrafçı/Kitapçı/Çalışan vb. olduğunu iddia eden biri sizinle iletişime geçerse, Sahte Sahtekar olacaktır: onlarla etkileşime geçmeyin ve onlara resimlerinizi göndermeyin.
• Ajans temsili veya potansiyel bir fotoğraf çekimi veya iş teklifi ile Sosyal Medya veya çevrimiçi video aracılığıyla insanlarla iletişim kurmuyoruz .
• SADECE web sitemizdeki online başvuru formumuz aracılığıyla katılabilirsiniz. Bunlar, Kişisel Veri Koruma ve GDPR politikası tarafından korunmaktadır.
• ASLA Çıplak, İç Çamaşırı veya ima edilen Çıplak fotoğraflar talep etmeyiz. Bunların sizler tarafından yüklenmesini de talep etmiyoruz.
• Ajansa kaydolmak için Para İSTEMİYORUZ .
• Portföy veya portföy fotoğrafları SUNMUYORUZ .

Erpin'den Model İzci/Fotoğrafçı/Rezervatör/Çalışan/Diğer olduğunu iddia eden biri sizinle iletişime geçtiyse, bu kişiler bir sahtekar olacaktır, bu nedenle güvenliğiniz için şunları yapmanız çok önemlidir: Onlara CEVAP VERMEYİN . Bunları hemen engellemeniz ve sorumlu bir yetişkine haber vermeniz önerilir. Kişiyi ayrıca, önlem alabilmeleri ve ilgili Yetkilileri bilgilendirebilmeleri için tüm şikayet ayrıntılarıyla birlikte Sosyal Medya Sağlayıcısına (yani Messenger/Instagram/Facebook/Whatsapp/Snapchat, TikTok vb.) bildirmeniz çok önemlidir.

Ayrıca, bir kişinin Erpin ile olan bağlantısını, adını, e-posta yazışmalarını, kanıtları, sosyal medya bağlantılarını, vb. adresindeki çevrimiçi Güvenlik Departmanımıza e-posta ile göndererek de doğrulayabilirsiniz. info@erpin.com.tr

Hepimiz kendimizi bilgiyle güçlendirerek, internet konusunda bilgili bir farkındalığa sahip olarak ve kendimiz ve birbirimiz için güvenlik bilincine sahip olarak bu harika Endüstriyi güvenli bir alan olarak tutmak için gayretli olalım.