Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Markanızı İleriye Taşır!

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Markanızı Dünyaya Açar!
Dikkat çekici ve paylaşımı yapılabilir bir sosyal medya yönetimi takipçi sayınızı artırmanızın ve sabit bir kitle elde etmenizin tek yoludur.

Doğru içerik, doğru tanıtım ve arkanızda duran doğru iş ortağı olmadan sosyal medyada başarılı olmanız güçtür.

Markanızın finansal büyüme göstermesi için sosyal ağlarda da büyümeniz gerekmektedir.

Yapılan araştırmalar neticesinde ulaşılan sonuçlarda;
“ Günlük hayatımızda artık alışveriş tercihlerimizi bir ürünü satın almaktan yana kullandığımız durumlarda kararımızın %93’ünü sosyal medyanın yönlendirmesine göre vermekte olduğumuz sonucuna varılmıştır.”

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?
Bu sorunun cevabı aşağıda saydığımız hizmetlerimizde saklıdır.
• Markanıza ait dijital dünya ve sosyal gönderi platformlarındaki iletişim planlarınızı hazırlanması.
• İzlenmesi gereken stratejilerin geliştirilerek uygulanması.
• Sosyal ağ mecralarında kurumsal kimliklerinizin meydana getirilmesi
• Tüm sosyal ağ platformlarında aylık olarak oluşturulan içerik takvimleri sayesinde “içerik yönetiminin" başarılı bir şekilde yapılması.
• Tüm sosyal ağ platformlarda bulunan hesaplarınızın takip ve düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi.
• Raporlama hizmeti
• Sosyal ağ platformlarındaki reklam stratejilerinizi oluşturulup, bu stratejiler doğrultusunda reklamlarınızın hazırlanıp geliştirilerek size raporlama işlemlerinin yapılması.

Sosyal medya yönetimi konusunda oluşturduğumuz stratejilerimizle markanıza katkıda bulunabilmek için Erpin ekibi olarak heyecan duymaktayız.

Sosyal Medya Pazarlama ( Marketing )
Başarılı planlanmış bir sosyal medya pazarlama stratejisi, markanızın elinde bulunan en önemli pazarlama araçlarından biridir. Artık büyüklü küçüklü birçok marka sosyal medya pazarlamasını(marketing) kullanarak ciddi başarılar elde ediyor. Bu açıdan bakıldığında sosyal medya yönetimi fiyat fayda dengesinde öne çıkmaktadır.

Sadece organik etkinlikleri kullanarak geniş kitlelere ulaşmak daha zor bir yöntemdir. Bu yüzden en başarılı markaların dahi reklam stratejilerini sosyal ağ platformlarına yönlendirerek hedef kitlelerine daha hızlı ve başarılı bir şekilde ulaştıklarını görüyoruz.

Sosyal medyadaki reklam kampanyalarınız, ekibimizce marka bilinirliğinizi daha fazla arttırmak ve daha fazla müşteriye ulaşmak için kısa vadede dönüşümleri arttırmaya yönelik planlanmaktadır.
Sosyal ağ platformları pazarlamalarında, aktif olunan her bir platformun kendine has bir yönetim tarzı bulunmaktadır.

Facebook, Instagram, Twitter gibi büyük sosyal ağ mecralarda etkileşim almaya en uygun yöntem belirlenerek reklam kampanyanızı düzenlemek sosyal medya yönetimi ekibimizin önceliğidir.

Erpin olarak, tüm sosyal ağ platformlarında reklam yönetimi konusuna hakım sosyal medya yönetimi konusunda uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımızdan oluşan kadromuzla siz değerli markalarımıza en efektif planlama stratejisini oluşturmaktayız. Temel amacımız kullanıcılarınıza sağlayacağınız ürün ve hizmetlerinizin daha etkin bir şekilde hitap ettiğiniz kesimlere ulaşmasını sağlamaktır.

Reklam kampanyalarınız için ne kadar bir bütçeleye ihtiyaç duyacağınız gerekli analizlerin yapılmasından sonra size rapor olarak sunulmaktadır.
Kurumsal veya bireysel bütün sosyal ağ platformları yönetimi alanlarında aynı titizlikte hizmet veriyoruz. Erpin sosyal medya yönetimi ekibi olarak markanıza ait yükseliş ve raporlamaları detaylı bir şekilde belirli aralıklarla tarafınıza sunuyoruz.

Sosyal ağ platformları ve dijital pazarlama alanlarındaki stratejilerinizin büyük önem teşkil ettiği bu dönemde siz de uzmanlarımızın markanızı zirveye taşıyacak projeleri için lütfen bizimle iletişime geçin!

Reklam İçeriklerinin Hazırlanması
Reklamlara çıkacak görselleri Erpin sosyal medya yönetimi ekibi bünyesinde bulunan grafik tasarım görevlileri özverili bir şekilde tasarlayarak uluslararası normlara uygun bir şekilde hizmet vermektedirler.

Etkileşim almak istediğiniz gönderi çeşidiniz eğer bir video gönderi içinse; videolarınızın hazırlanması yani kurgu, montaj gibi aşamalarda profesyonel bir biçime yerine getirmekteyiz. Hizmet almak istediğiniz etkileşim tercihinizi görsel bir etkileşim türünden yana kullanırsanız da reklamlarınıza uygun görseller ekibimiz tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Her alanda olduğumuz gibi sosyal ağ platformlarının yönetiminde de Erpin olarak komple bir hizmet ajansı olmak misyonumuzun gerekliliği adına siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!