Whatsapp İletişim

7/24 Ulaşılabilir 0850 317 60 65

Erpin E-ticaret paketleri ve fiyatları

Erpin e ticaret paketlerinin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırın. İşiniz için en uygun olan paket ile e-ticarete adım atın.

 

E-Ticaret Paketleri

Entegre

4.900 TL/ KDV Dahil

Platinium

7.900 TL/ KDV Dahil

Elite Plus

18.500 TL/ KDV Dahil

Ücretsiz Domain ve Hosting
Content Delivery Network ( CDN) Sunucu
Bulut (Cloud) Sunucu
Standart İstek Tasarım
Özel Responsive Konsept Tasarım
Ssl Sertifikası
VIP Müşteri Temsilcisi
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Kargo Yönetimi
Bayi (B2B) Altyapısı
Facebook Store
Blog / İçerik Yönetimi
WhatsApp Sipariş
İstatistik ve Raporlama
iOS & Android Mobil Uygulama
N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada Entegrasyonu

E-ticaret paketleri ile alakalı en çok merak edilip, sık sorulan soruları ve cevaplarını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Paketlerimizde e-ticaret sitesi kurulumu için ücretlendirme bulunmamaktadır. Erpin e-ticaret paketleri, otomatik olarak kurulur ve kullanımınıza sunulur. Kurulum sürecinde de ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Evet. Erpin Akıllı E-ticaret Paketleri’nin demo sürümünü incelemek için bu adresten demo talebi oluşturabilirsiniz. Mail adresinize iletilecek olan bilgilerle eticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

Sadece kurulum sürecinde değil, e-ticaret sürecinizin tamamında Erpin teknik destek ekibi yanınızdadır. Çağrı merkezimiz, online destek talebi (ticket) sistemimiz ve her hafta düzenlediğimiz ücretsiz eğitimler ile hep yanınızdayız.

Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden Erpin’e herhangi bir ücret ödemezsiniz. Erpin satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz. Ödeyeceğiniz tek ücret, akıllı e-ticaret paketini kullanma ücretinizdir.

Başka bir e-ticaret altyapısını ya da kendi yazılımınızı kullanıyor olabilirsiniz. Mevcut e-ticaret sitenizdeki verilerinizi, ürünlerinizi ve tasarımınızı dilerseniz Erpin altyapısı ile hazırlanan yeni e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz.

Tüm Erpin hazır e-ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alan adı ve SSL sertifikası dahildir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

E-ticaret paketiniz ile gelen pazarlama araçlarımız, ürünlerinizin satışa dönmesi için email, SMS, arama motoru optimizasyonu, Google Alışveriş Reklamları ve çok daha fazla özellikle satışlarınıza destek olacaktır.

Türkiye’de hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ayrıca; Iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabilirim?