Kurumsal Web Tasarım

WEB TASARIMI BİR SANATTIR!​

Profesyonel tasarımlar harika web sitelerine götürür

Tüm cihazlar için optimize edilmiş tüm sektörler için ilgi çekici tasarım şablonlarıyla başlayın. Duyarlı tasarım, ziyaretçileriniz hangi cihazı kullanıyor olursa olsun web sitenizin harika görüneceği anlamına gelir.

FİYAT TEKLİFİ İSTE!

Fiyat teklifi ve sorularınız ile ilgili formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Kurumsal Web siteniz iş anlayışınızı ve dijital kimliğinizi gösterir.

Kurumsal web tasarım ile ilgili İyi bilinen bir söz vardır; “İlk izlenim kalıcıdır”. Web tasarımlarında, siteniz ziyaretçiyle etkileşime giren ilk varlıktır, bu nedenle web siteniz kendi kendine konuşmalıdır! Erpin olarak Ürettiğimiz web tasarım paketleri güncel tasarımlara sahiptir, her biri benzersiz bir şekilde tasarlanır. Ayrıca, tüm sitelerimizin standartları karşılamasını sağlamaya çalışıyoruz. Web sitesi tasarımımız, en sık kullanılan tarayıcılarda farklı ekran çözünürlüklerinde test edilmektedir. Almanya ve Türkiye’nin birçok şehrinde yüzlerce firma kurumsal web tasarımı paketlerinde bizleri tercih etmektedir.

Kurumsal web sitelerinizde başlıca olması gereken özellikler şu şekildedir;

Öncelikli olarak web siteniz kaliteli bir sunucu altyapısında olmalıdır. Kaliteli Web sunuculardan kastımız sunucular kullanıcıları hedefleyen web sitelerinin belirli alanlardaki başarısı, site sunucusunun konumuyla çok yakından alakalıdır. Bununla birlikte, dünya genelindeki kullanıcıları hedefleyen web siteleri için aynı durum söz konusu değildir.

Bir diğer konu ise Mobil uyumluluk, Google yine SEO üzerinde en çok önem verdiği noktalardan birisi SEO uyumluluğudur. Web sitenizin mobil uyumlu olması bu açıdan çok önemlidir.

Kurumsal Web Siteniz Nasıl Olmalı?

Web Tasarım, bir işletmenin sahip olabileceği en güçlü pazarlama varlıklarından biridir. Şirketiniz için stratejik bir web sitesine yatırım yaptığınızda, işletmenizin arama motorlarında daha görünür olmasını sağlayabilir ve potansiyel müşterilerin ve iş ortaklarının ne yaptığınızı, onlara nasıl yardımcı olabileceğinizi anlamalarına ve onlara nasıl yardımcı olabileceğinizi göstermelerine yardımcı olabilir ve sizinle ortak olmaktan faydalanabilirler.

Stratejik bir web sitesi, yeni müşteriler getirebilir, böylece işletmenizi pazarlamak yerine müşterilerinize hizmet vermeye odaklanabilirsiniz.

Bu nedenle, işletme ve kurumsal web siteleri, işletmenin ne yaptığını anlamayı kolaylaştırmalı, hizmetlerini veya ürünlerini ana hatlarıyla belirtmeli ve müşterilerin ve müşterilerin sizinle iletişim kurması için kolay bir yol sağlamalıdır. Ayrıca, güven ve inanılırlık oluşturmak için öne çıktığınız referansları veya yayınları dahil etmek isteyeceksiniz.

Yukarıdaki özelliklere sahip kurumsal web sitesi istiyorsanız hemen bizlere ulaşın.

Web Tasarımlarımızın Ana Özellikleri

Seo Uyumlu

Google ADS Altyapısı

Özel Tasarım

Facebook Piksel Altyapısı

Mobil Uyumlu

Kurumsal Mail Hizmeti

Bir web sitesinden daha fazlası

Markanızı güçlendiren, yeni müşterilere ulaşan ve hikayenizi dünyaya anlatmaya yardımcı olan profesyonel web siteleri planlar, oluşturur ve sürdürürüz.

Kullanıcılarınız için uzmanlar tarafından oluşturuldu

Başarılı web siteleri için kullanım kolaylığı çok önemlidir, bu nedenle sadece tasarımı değil aynı zamanda kullanıcı deneyimini de optimize ediyoruz.

Çarpıcı tasarımlar

Tabletlerde, akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda harika görünen tüm sektörler için çok çeşitli şablonlar arasından seçim yapın.

Etki alanı ve kurumsal e-posta

Genel ücretsiz e-posta adresleri kişisel kullanım için uygundur, ancak alan adınızla eşleşen iş e-postası daha fazla profesyonellik taşır.

Arama motoru optimizasyonu

Tüm içeriği arama motorları (SEO) için optimize ediyor, Google'daki görünürlüğünüzü artırıyor ve site trafiğinizi artırıyoruz.

 

Performans platformu

Tüm içeriği arama motorları (SEO) için optimize ediyor, Google'daki görünürlüğünüzü artırıyor ve site trafiğinizi artırıyoruz.

Birden fazla dil seçeneği

60'tan fazla dilde otomatik çeviri ile çıtayı yükseltin ve küresel bir kitleye ulaşın.

Uzmanlar tarafından oluşturulan gizlilik

Ekibimiz, gerekirse bir çerez bildirimi, gizlilik politikası ve yasal uyarı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

SSL ile güvenli

SSL ve 256 bit şifreleme, tüm veri aktarımlarını güvence altına alarak ziyaretçilerinizi korur ve Google sıralamanızı yükseltir.

Hacker içermeyen bölge

İçiniz rahat olsun - sistemlerimiz her zaman günceldir. Otomatik güvenlik kontrolleri, web sitenizi yetkisiz erişime karşı korur.

PROJELERİMİZDEN BAZILARI

FİYAT TEKLİFİ FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak ilgili hizmet ile ilgili fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.