FİKRİ HAKLAR ve YASAL UYARI

1. Giriş Bu Fikri Haklar ve Yasal Uyarı sayfası, Erpin Yazılım ve Tasarım Ajansı’nın web sitesinin kullanım koşullarını ve web sitesinde yer alan içeriklerin fikri mülkiyet haklarını açıklamaktadır.

2. Fikri Mülkiyet Hakları Web sitemizde yer alan tüm içerikler, görseller, logolar, metinler, grafikler ve yazılım dahil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, Erpin Yazılım ve Tasarım Ajansı’na ve/veya lisans verenlerine aittir. Bu içerikler Türkiye ve uluslararası fikri mülkiyet yasaları ile korunmaktadır.

3. İçeriğin Kullanımı Web sitemizdeki içerikler sadece kişisel ve ticari olmayan kullanım için sağlanmıştır. İçeriğin herhangi bir şekilde çoğaltılması, dağıtılması, değiştirilmesi veya herhangi bir ticari amaçla kullanılması açıkça yasaktır.

4. Yasal Uyarılar Web sitemizde yer alan bilgiler genel bilgilendirme amaçlıdır ve yasal tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Web sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir.

5. Sorumluluk Reddi Erpin Yazılım ve Tasarım Ajansı, web sitemizde yer alan bilgilerin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarar veya kayıp için sorumluluk kabul etmez.

6. Değişiklikler Fikri Haklar ve Yasal Uyarılar sayfası, gerektiğinde değiştirilebilir. Bu sayfadaki güncellemeler, web sitemizde yayınlandıkları tarihte yürürlüğe girer.

7. İletişim Fikri mülkiyet hakları veya bu yasal uyarılarla ilgili sorularınız için (şirketimizin iletişim bilgileri) ile iletişime geçebilirsiniz.