Hakkımızda

Erpin olarak, Her şeyden önce tek ilkemiz müşterimiz. Müşteri memnuniyetini temel alan çalışma prensibi ile Web Tasarım, E-Ticaret Paket Yazılımları, Katalog Tasarımı, Ürün Fotoğraf Çekimi ve Logo Tasarımı alanlarında yükselen değerlerden biri olmaya devam ediyoruz.

2016 yılında tek kişi olan Erpin, bugün kendi bünyesinde 5 kişilik profesyonel bir ekip arkadaşlığının yanında dışarıda anlaşmalarının bulunduğu 8 ajans ve yaklaşık 50’den fazla kendisine bağlı freelancer ile özel olmak isteyen markaların ve dijital dünya’ya adım atmak isteyen tüm işletmelere çözüm üretmektedir.

Web Tasarım yapmaya ilk olarak 2003 yılında başladık, ilk web sitemizi çocukluğumuzda merak ile yapmaya başladık. Her geçen yıl kendimizi daha fazla geliştirdik. Çok bilgisayar bozduk, ekran başından kalkmıyoruz diye çok monitör kablolarımız saklandı🙂 Vaktimizin çoğunluğunu bilgisayar teknik servislerinde geçirdik.

O günlerden bu zamana kadar serbest çalışan ve ek iş olarak çok fazla web sitesi yaptık, e-ticaret’te zaman geçirdik ve istanbul merter’den temin ettiğimiz ürünleri e-ticaret sitelerinde satmaya başladık.

Erpin, Tüm müşterilerini kendi markası gibi benimseyerek çalışan ekibi ile her sektöre uygun farklı stratejiler ile içerik üretmeye ve farklı fikirleri ile yazılım ve tasarım hizmetleri vermeye devam etmektedir.

HER SEKTÖRLERE UYGUN ÇÖZÜMLER..

Erpin olarak kuruluşumuzdan bu yana esnafla iç içe olmaktan hep mutluluk duyduk. Aslında hepimiz bir esnaf çocuğuyuz ve bununla gurur duyuyoruz. Bu sebepten esnaflarımız ile birlikte çalışmaktan, onların dijital dönüşüme adım atmasına ön ayak olmaktan hep mutluluk duyuyoruz.

İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Gaziantep, Konya, Ardahan, Van ve diğer güzide şehirlerimizde bizi sıcak kanlılığı ile davet eden dijitale adım atmak isteyen tüm esnafımızın davetine karşılık yanlarına gidiyoruz. Oturup önce neler yapıldığına, neler üretildiğine bakıyoruz daha sonra sıcak çayımızı içerken neler yapabiliriz diye konuşuyoruz.

Ülkemizin ana kaynağı esnafımızı dijital ortama taşımak için elimizi taşın altına koymaktan hiçbir şekilde kaçmıyoruz.

BAYİİLİK ve ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Erpin olarak; Bayiiliklerimiz bulunan Ticimax, T-Soft ve Ideasoft altyapılarında E-Ticaret Paket Satışları, Site Arayüz ve Sayfa Tasarım Yenilemeleri, Sitenizi Satışa Hazır Hale Getirme, Ürün Girişleri, Logo, Banner ve Slider Tasarımları, Pazaryeri Entegrasyonları ve Arama Motoru Kayıtlarını gerçekleştirmekteyiz.

icon

420+

Mutlu Müşteri

Her geçen yıl sizlerle dahada büyüyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Skills That Make a Meaningful Difference for Your Business

Cras a elit sit amet leo accumsan volutpat. Suspendisse hendreriast ehicula leo, vel efficitur felis ultrices non. Cras a elit sit amet leo acun volutpat.

STRATEGY ACCELERATION
90%
REVENUE GROWTH
80%
FIREWALK SALES
50%