Biz Kimiz?

Dijital Varlığınızı Öne Çıkarıyoruz.

Erpin olarak, öncelikle müşterilerimize olan bağlılığımızı vurgulamak isteriz. Müşteri memnuniyeti, çalışma prensibimizin temel taşıdır. Web tasarım, e-ticaret paket yazılımları, katalog tasarımı, ürün fotoğraf çekimi ve logo tasarımı gibi alanlarda faaliyet gösteren Erpin, bu hizmetlerle yükselen bir değer olarak kalitemizi sürdürmekteyiz.

Tasarım, İletişim ve İnovasyon

1997 yılından 2016 yılına kadar tek bir kişi olarak başlayan Erpin, bugün kendi bünyesinde 4 kişilik uzman bir ekibin yanı sıra dışarıdan anlaşmalı çalıştığımız 8 ajans ve 50’den fazla serbest çalışanla 550’den fazla marka ve dijital dünya hedefi bulunan işletmelere hizmet sunmaktadır.

Müşteri portföyümüz arasında Starbucks, Haribo, Torku, Borusan, Anadolu Efes Basketbol Takımı, Jack Wolfskin ve Bilcee gibi önemli markalar bulunmaktadır.

Özellikle Son 4 yılda alanında en çok büyüme kaydeden marka olduğumuz Erpin Studio, Ürün fotoğraf çekimi alanında, yıllık 12.000 ürün ve 60.000 poz fotoğraf çekim kapasitesiyle uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Kilometre Taşlarımız

1997

İlk web site projemiz olan cdkeyarsivi.com web sitesini yayına aldık, Buydabuy.com domainini satın alarak global e-ticaret kurulum girişimimizi başlattık.

2002

Gittigidiyor.com kuruluşu ile e-ticaret alanına daha büyük ilgiler göstermeye başladık. Ufak satış girişimlerimiz oldu. Merter tekstilcilerin tozunu yuttuk.

2005

2005 yılında web tasarım yapımını ticarileştirdik, ufak ufak firmalara web tasarımlar yaparak gençlik harçlıklarımızı çıkarttık.

2009

Laleli piyasasında bulunan markalar önde olmak üzere, web tasarım, e-ticaret danışmanlıkları, domain satışları, server - sunucu yönetimleri, e-mail destekleri, erp yazılım destekleri vermeye başladık.

2016

Kurumsallaşarak ilk ofisimizi İstanbul İkitelli O.S.B.'de açtık. yüzlerce müşteriye ulaşarak sektörde özellikle ürün fotoğraf çekiminde uzmanlaşarak öne çıkmamız bu yıllardan sonra hızını arttırdı.

Sizin Markanız, Bizim Tasarımımız.

Her sektöre uygun çözümler sunan bir ekibiz. Özellikle esnaf kesimiyle iç içe olmaktan mutluluk duymaktayız. Hepimiz bir esnaf çocuğu olarak büyüdük ve işletmelerin dijital dönüşümüne katkı sağlamaktan mutlu oluyoruz.

Erpin olarak, İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Gaziantep, Konya, Ardahan, Van ve diğer şehirlerdeki esnafları dijital dünyaya taşımak için çaba gösteriyoruz.

Bayilik ve çözüm ortaklığı kurduğumuz firmalar arasında Ticimax, T-Soft ve Ideasoft yer almaktadır. Bu platformlarda e-ticaret paket satışları, site arayüz ve sayfa tasarım yenilemeleri, ürün girişleri, logo tasarımları, pazaryeri entegrasyonları ve arama motoru kayıtları gibi hizmetler de sunuyoruz.