Özel Web Yazılım Çözümleri

Özel Web Yazılım Çözümleri

Web Yazılım Hizmeti

İnternet mecrası gün geçtikçe büyümeye devam etmekte. Artan ihtiyaçların beraberinde gelen teknolojik gelişmelerle birlikte büyük bir ekosistem meydana gelmektedir. Her ekosistem gibi internetin de belirli alanlarda, belli başlı ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçların güncel, hızlı ve kararlı işleyen çözümlere ihtiyacı vardır. İşte tüm bu ihtiyaçları karşılamak adına Erpin web yazılım ekibi olarak; web sitenizin ihtiyaçlarına en etkin ve istikrarlı bir biçimde cevap verebiliriz.

Neden Web Yazılım Hizmeti Erpin’in İşi?

  • Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlar listesine yönelik özel tasarımlar yapıyoruz.
  • Hedeflerinize giden yolda sizlere kolaylık sağlayan bir araç olacak, markanızı veya projelerinizin seviye atlamasına yardımcı olan, web, mobil ve yazılım alanlarında uygulamalar geliştiriyoruz.
  • Projelerinizi heyecan veren ilham kaynağı olacak dijital deneyim ilkesiyle oluşturuyoruz.
  • Web yazılım uzmanı kadromuzda görev alan alanında deneyim sahibi web yazılım uzmanı mühendislerimiz sayesinde hataları müsaade etmeyen, sizlerden gelen talepleri yaratıcılıkla harmanlayarak hayalleri kodlara dönüştüren bir hizmet anlayışı içinde web yazılımları sunuyoruz.

Eğer siz de verdiğiniz ücretin karşılığını alacak bir yazılım geliştirme hizmeti talebinde bulunuyorsanız, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaç ve taleplerinizi belirleyip kalan kısmını alanında uzmanlaşmış web yazılım uzmanı ve tasarım ekibimize bırakmanızdır.

Web Yazılım İçin Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Portal Geliştirme Hizmeti
Erpin web yazılım ekibi alanında tam donanımlı ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir ekip olarak, kendinizi ifade etmek istediğiniz şekilde sizi ifade edebilen kurumsal portallara sahip olmanız için gerekli altyapı, bileşenler ve birçok özgün uygulamayı sizlere sunmayı kendine görev edinen bir topluluktur. Portallarınız için gereken tüm fonksiyonları ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirerek taahhüt edilen süre içerisinde erişime açar.

Intranet Yazılım Hizmeti
Kurumunuzda görevli personellerinizin iş işleyişini daha hızlı bir biçimde oluşturmasını sağlamak amacıyla kurulan sistematik, hatasız sonuç odaklı bir sistemdir. Alınan emniyet tedbirleri sayesinde kurum/kuruluşa özel bilgiler dışarıdan herhangi bir üçüncü göze karşı korumaya alınır. Sistemsel trafiğin kontrolünü sağlayan bir sistem şeklidir.

CMS (içerik yönetim sistemi)

CMS sistemlerinin kullanmasındaki en temel amaç mevcut internet sitesi olmayan ve yeterli miktarda yazılım bilgisi bulunmayan kullanıcılarımızın basit, kolay ve anlaşılır bir şekilde web sitelerinizde yapmak istediğiniz değişikleri yapma imkânınızın olmasıdır.

Mobil Uygulama Yazılımları

Aktif olarak kullanmakta olduğunuz web sitenize ait mobil uygulama ya da özel olarak oluşturulmasını talep ettiğiniz mobil uygulamalıların hazırlanmasını sağlıyoruz. Web sitenizi dilerseniz tüm hatlarıyla mobil uygulama haline getirerek talep ettiğiniz özellikleri ekleyebilirsiniz.

B2B – B2C Entegrasyon Hizmeti

B2B, firmalarımızın birbirleriyle geliştirdikleri ticaretler ve bilgi akışının sürekliliğinin sağlanması işlemine verilen addır. B2C ise tanım olarak; herhangi bir firmanın, son kullanıcı ile gerçekleştirmiş olduğu ticari işlemler bütünüdür.

Yüksek satış hacmi sergileye e-ticaret sitelerinin büyük çoğunluğunda bu yöntemin aktif bir biçimde kullanılması gerekmektedir. Bu süreci şekillendiren temel faktör sizden gelen talepler ışığında şekil almaktadır.

Bahsettiğimiz web yazılım hizmetleri dışında da gerçekleştirmek istediğiniz tüm proje fikirlerinizi hayata geçirmek için Erpin web yazılım uzmanı ekibi olarak sizlere etkili bir web yazılım hizmeti vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz!